دسته بندی

زانو محل بند پینخور 15 آلمانی

زانو محل بند پینخور 15 آلمانی از دسته اتصالات متریک است که در سیستم های هیدرولیک استفاده می‌شود. هر دو طرف آن مطابق با استاندارد DIN رزوه شده است . زانو محل بند یک طرف از بیرون و به صورت نر و دیگری از داخل و به صورت ماده میباشد. همانطور که می‌دانید برای رزوه استاندارد های مختلفی وجود دارد مانند BSP,NPT و … ،

زانو محل بند پینخور ۱۵ آلمانی از دسته اتصالات متریک است که در سیستم های هیدرولیک استفاده می‌شود. هر دو طرف آن مطابق با استاندارد DIN رزوه شده است . زانو محل بند یک طرف از بیرون و به صورت نر و دیگری از داخل و به صورت ماده میباشد. همانطور که می‌دانید برای رزوه استاندارد های مختلفی وجود دارد مانند BSP,NPT و … ، در هنگاه نصب تجهیزات باید توجه کنید که دندانه های این استاندارد ها با هم متفاوت است و به همین دلیل نمی‌توان از آنها به جای هم استفاده کرد و برای استفاده از این محصول رزوه ی لوله ها نیز حتما باید مطابق استاندارد DIN انجام گرفته باشد . همچنین امکان ساخت در اندازه های دلخواه نیز وجود دارد .

شرکت اتصال سازان نوین همت تراش به همراه استادید و افراد مجرب این قطعات را در شمالغرب ایران تولید می نمایند.

جهت سفارش محصول با شماره های درج شده در قسمت سفارش تماس حاصل فرمایید

استاندارد DIN چیست:

استاندارد DIN (مخفف Deutsches Institut für Normung) موسسه ملی استاندارد آلمان و شاخه ISO در این کشور می باشد. این مجموعه در سال ۱۹۱۷ با عنوان Normenausschuß der deutschen Industrie تاسیس شد و نخستین استانداردهای خود را با پیشوند NADI ارائه نمود. با گسترش این مجموعه و تدوین استانداردهای غیرصنعتی، در سال ۱۹۲۶ عنوان آن به Deutscher Normenausschuß تغییر کرد. در سال ۱۹۷۵ با شناخته شدن آن بعنوان تدوین کننده رسمی استانداردهای ملی آلمان، عنوان آن برای باری دیگر به Deutsches Institut für Normung تغییر یافت و از آن پس استانداردهای آن با پیشوند DIN ارائه می گردند. این موسسه قدیمی استانداردهای آن امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد و با بیش از ۳۰٬۰۰۰ عنوان استاندارد تقریباً تمامی جوانب تکنولوژی را در بر می‌گیرد.
استانداردDIN آلمان جزو استانداردهای سخت گیرانه در دنیا می‌باشد که اکثر تولید کنندگان بزرگ دنیا از این استاندارد برای تولید محصولات خود استفاده می‌نمایند.

 

مادر در مطالب های قبلی زانو محل بند پینخور ۱۲ آلمانی را نیز قراردادیم شاید این مطلبی باشد که به دنبال آن هستید


زانو محل بند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + ده =

جهت درخواست مشاوره و سفارش محصول با شماره زیر در تماس باشید

ارسال پیام از طریق واتساپ

تماس مستقیم