دسته بندی

سه راهی ۱.۴ تو دنده

سه راهی داخل دنده انگلیسی بر اساس استاندارد BSP طراحی شده است و در سایز ۱.۴ موجود است. جنس بدنه آن بسته به نیاز مشتری قابل تهیه است ولی اصولاْ این سه راهی ها از جنس فولاد یا همان کربن استیل هستند. این قطعه که به شکل T طراحی شده دارای ۳ سری مادگی (داخل دنده) انگلیسی است که قابل اتصال به سری های انگلیسی نری (رودنده) هستند

سه راهی ۱.۴ تو دنده بر اساس استاندارد BSP طراحی شده است و در سایز “۱.۴موجود است. جنس بدنه آن بسته به نیاز مشتری قابل تهیه است ولی اصولاْ این سه راهی ها از جنس فولاد یا همان کربن استیل هستند. این قطعه که به شکل T طراحی شده دارای ۳ سری مادگی (داخل دنده) انگلیسی است که قابل اتصال به سری های انگلیسی نری (رودنده) هستند.

سه راهی داخل دنده انگلیسی می‌تواند کاربردهای زیادی در سیستم های انتقال سیال داشته باشد مانند گرفتن انشعاب های مختلف از یک منبع و یا ترکیب چند خروجی مختلف که می‌تواند حاوی مواد متفاوتی باشد و در نهایت داشتن یک خروجی واحد.شرکت اتصال سازان نوین همت تراش به همراه استادید و افراد مجرب این قطعات را در شمالغرب ایران تولید می نمایند.جهت سفارش محصول با شماره های درج شده در قسمت سفارش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 6 =

جهت درخواست مشاوره و سفارش محصول با شماره زیر در تماس باشید

ارسال پیام از طریق واتساپ

تماس مستقیم