دسته بندی

مغزی راسته پرچی نری

مغزی راسته پرچی نری ( Male Connector JIC) یک واسط پرچی ( JIC ) میباشد که هر دو سری این واسط به شکل نری یا رودنده طراحی شده و به یک سری پرچی ماده وصل میشود. لازم به ذکر است که هر دو این سری ها به بر طبق استاندارد JIC طراحی و ساخته شده اند.

مغزی راسته پرچی نری ( Male Connector JIC) یک واسط پرچی ( JIC ) میباشد که هر دو سری این واسط به شکل نری یا رودنده طراحی شده و به یک سری پرچی ماده وصل میشود. لازم به ذکر است که هر دو این سری ها به بر طبق استاندارد JIC طراحی و ساخته شده اند. واژه JIC مخفف Joint Industry Council است که مغزی راسته پرچی نری پرکاربردترین نوع اتصالات هیدرولیک در آمریکای شمالی هستند و همینطور رایج ترین نوع سرشیلنگی آمریکایی در اروپا نیز می‌باشند.

از طریق این واسط یا مغزی میتوان دو شیلنگ با سری های ماده را در امتداد یکدیگر متصل کرد. از ویژگی های بارز راسته پرچی نری میتوان به مقاومت بالا در برابر انواع فشار های مکانیکی و محیطی و همچنین فشاری کاری داخل سیستم که ناشی از فشار جریان سیال است اشاره کرد. همچنین برای مشاهده انواع مغزی ها و برای انتخاب مغزی مورد استفاده خود به بخش “جداول انواع مغزی ها” در کنار توضیحات مراجعه فرمایید. شرکت اتصال سازان نوین همت تراش به همراه استادید و افراد مجرب این قطعات را در شمالغرب ایران تولید می نمایند.جهت سفارش محصول با شماره های درج شده در قسمت سفارش تماس حاصل فرمایید.


مشاهده جداول قطعات:

جدول انواع واسطه شیلنگ خور

جدول انواع سری ها

جدول انواع مغزی ها

جدول انواع مهره ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =

جهت درخواست مشاوره و سفارش محصول با شماره زیر در تماس باشید

ارسال پیام از طریق واتساپ

تماس مستقیم