دسته بندی

مهره دنباله خم 12 پرچی

سرشیلنگی دنباله خم 12 پرچی( JIC ) یک نوع سرشیلنگی هیدرولیک است که به شکل زانویی طراحی شده است. دنباله این قطعات نسبتا باریک و دندانه دار که بصورت زانویی است داخل شیلنگ مورد نظر فرو میرود و به واسطه دندانه های موجود بر روی آن در جای خود محکم می‌شود.

مهره دنباله خم ۱۲ پرچی

سرشیلنگی دنباله خم ۱۲ پرچی( JIC ) یک نوع سرشیلنگی هیدرولیک است که به شکل زانویی طراحی شده است. دنباله این قطعات نسبتا باریک و دندانه دار که بصورت زانویی است داخل شیلنگ مورد نظر فرو میرود و به واسطه دندانه های موجود بر روی آن در جای خود محکم می‌شود.

این مطلب را برای شما پیشنهاد میکنیم: مهره دنباله نیم خم ۱۲ پرچی

مهره دنباله خم ۱۲ پرچی یک نوع سرشیلنگی آلمانی ( متریک ) است. این نوع سرشینگی به شکل زانویی  طراحی شده است. این قطعه به شکل دنباله نسبتا باریک و دندانه دار یاست داخل شیلنگ مورد نظر فرو میرود و به واسطه آن دندانه ها در جای خود محکم می‌شود. سر دیگر آن نیز از طریق مهره ای که دارد داخل اتصالات محکم می‌شود به شکلی که اتصال ثانوی داخل این مهره پیچ می‌شود. این سرشیلنگی ها مطابق استانداردهای DIN و SAE طراحی شده است و در سیستم های هیدرولیک صنعتی مختلف ( دریایی ، سیار ، .معدن ) و صنایع سبک معمولی کاربرد دارند. این قطعات دارای روکش استیل هستند و همچنین برای نصب آنها نیاز به پوست گیری نمی‌باشد.شرکت اتصال سازان نوین همت تراش به همراه استادید و افراد مجرب این قطعات را در شمالغرب ایران تولید می نمایند.جهت سفارش محصول با شماره های درج شده در قسمت سفارش تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هجده =

جهت درخواست مشاوره و سفارش محصول با شماره زیر در تماس باشید

ارسال پیام از طریق واتساپ

تماس مستقیم