دسته بندی

مهره دنباله نیم خم 12 پرچی

سرشیلنگی دنباله نیم خم 12 پرچی ( JIC ) یک نوع سرشیلنگی هیدرولیک است که به شکل زانویی طراحی شده است. دنباله این قطعات به دو نوع میباشدکه نسبتا باریک و دندانه دار و بصورت نیم خم است داخل شیلنگ مورد نظر فرو میرود و به واسطه دندانه های موجود بر روی آن در جای خود محکم می‌شود.

درباره مهره دنباله نیم خم ۱۲ پرچی

سرشیلنگی دنباله نیم خم ۱۲ پرچی ( JIC ) یک نوع سرشیلنگی هیدرولیک است که به شکل زانویی طراحی شده است. دنباله این قطعات به دو نوع میباشدکه نسبتا باریک و دندانه دار و بصورت نیم خم است داخل شیلنگ مورد نظر فرو میرود و به واسطه دندانه های موجود بر روی آن در جای خود محکم می‌شود.

مهره دنباله نیم خم ۱۲ پرچی یک نوع سرشیلنگی آلمانی ( متریک ) است. این نوع سرشینگی به شکل زانویی  طراحی شده است. این قطعات  که دنباله نسبتا باریک و دندانه دار است داخل شیلنگ مورد نظر فرو میرود و به واسطه آن دندانه ها در جای خود محکم می‌شود. سر دیگر آن نیز از طریق مهره ای که دارد داخل اتصالات محکم می‌شود به شکلی که اتصال ثانوی داخل این مهره پیچ می‌شود. این سرشیلنگی ها مطابق استانداردهای DIN و SAE طراحی شده است و در سیستم های هیدرولیک صنعتی مختلف ( دریایی ، سیار ، .معدن ) و صنایع سبک معمولی کاربرد دارند. این قطعات دارای روکش استیل هستند و همچنین برای نصب آنها نیاز به پوست گیری نمی‌باشد.شرکت اتصال سازان نوین همت تراش به همراه استادید و افراد مجرب این قطعات را در شمالغرب ایران تولید می نمایند.جهت سفارش محصول با شماره های درج شده در قسمت سفارش تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + شانزده =

جهت درخواست مشاوره و سفارش محصول با شماره زیر در تماس باشید

سفارش و مشاوره درباره محصول

09148779030🇮🇷
تماس مستقیم