AzerbaijaniChinese (Simplified)EnglishGermanPersianTurkish
دسته بندی
AzerbaijaniChinese (Simplified)EnglishGermanPersianTurkish
AzerbaijaniChinese (Simplified)EnglishGermanPersianTurkish

مهره دنباله خم 16 * 1.2 پرچی

مهره دنباله خم 16*1.2 پرچی ( JIC )زانویی یک نوع سرشیلنگی هیدرولیک است که به شکل زانویی یعنی با زاویه ۹۰ درجه طراحی شده و کونیک آن ۳۷ درجه است.

مهره دنباله خم ۱۶ * ۱.۲ پرچی  ( JIC )  یک نوع سرشیلنگی هیدرولیک است که به شکل زانویی یعنی با زاویه ۹۰ درجه طراحی شده است. دنباله این قطعه که باریک و دندانه دار که بصورت زانویی است داخل شیلنگ مورد نظر فرو میرود و به واسطه دندانه های موجود بر روی آن در جای خود محکم می‌شود. سر دیگر آن نیز از طریق مهره ای که دارد داخل اتصالات محکم می‌شود به شکلی که اتصال ثانوی داخل این مهره پیچ می‌شود. مهره دنباله خم ۱۶ * ۱.۲ پرچی در گذشته در تجهیزات نظامی بسیار کاربرد داشت. امروزه این قطعات در صنعت هوافضا ، هواپیماهای مسافربری و تجاری و همچنین در تجهیزات زمینی بسیار کاربرد دارند. شایان ذکر است که سرشیلنگی پرچی یا JIC همچنین در تجهیزات اکتشافات فضایی ناسا و شرکت های فضایی خصوصی نیز استفاده می‌شوند.

این قطعه یک سرشیلنگی زانویی است. سرشیلنگی های هیدرولیک ثابت کاربرد گسترده ای در صنعت سیالات سنگین دارند چراکه نصب آنها سریع و آسان تر از نوع قابل جایگزینی آن است. بعلاوه این اتصالات اغلب ارزان تر و در عین حال قابل اعتمادتر نیز می‌باشند. سرشیلنگی پرچی بر طبق استاندارد JIC در شمالغرب ایران ساخته شده  که این سرشیلنگی ها پرکاربردترین نوع اتصالات هیدرولیک در آمریکای شمالی هستند که همینطور رایج ترین نوع سرشیلنگی آمریکایی در اروپا نیز می‌باشند. در حالیکه این قطعات اغلب برای اتصال شیلنگ ها به یکدیگر استفاده میشوند، در لوله ها نیز به عنوان یک آداپتور برای اتصال به نوع پشت دنده یا مادگی سرشیلنگی JIC نیز کاربرد فراوان دارند که البته سرشیلنگی پرچی زانویی نیز از این نوع است. اندازه های مختلف این سرشلنگی ها در گزینه “جداول” موجود در کنار تب توضیحات به طور کامل آورده شده است که می‌توان با توجه به این جدول محصول مورد نیاز را انتخاب و تهیه کرد. شرکت اتصال سازان نوین همت تراش تولید کننده و ارائه دهنده خدمات پس از فروش انواع سرشیلنگی هیدرولیک از جمله سرشیلنگی  پرچی زانویی ( JIC ) مهره دار در شمالغرب ایران است، برای سفارش و دریافت مشاوره محصولات به قسمت سفارش مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =

جهت درخواست مشاوره و سفارش محصول با شماره زیر در تماس باشید

ارسال پیام از طریق واتساپ

تماس مستقیم