دسته بندی

کورکن درپوش لیفتراکی آچارخور 1.4 اینچ

کورکن لیفتراکی آچارخور1.4اینچ ( Plug ORFS) همانطور که از نامش پیداست یک درپوش لیفتراکی است که میتوان در مواقعی که از یک خروجی لیفتراکی استفاده نمیشود با این درپوش آن قسمت را کور یا مسدود کرد.

کورکن درپوش لیفتراکی آچارخور ۱.۴ اینچ ( Plug ORFS) همانطور که از نامش پیداست یک درپوش لیفتراکی است که میتوان در مواقعی که از یک خروجی لیفتراکی استفاده نمیشود با این درپوش آن قسمت را کور یا مسدود کرد. کورکن درپوش لیفتراکی آچارخور ۱.۴ اینچ به شکل نری یا رودنده طراحی شده و مخصوص سری های لیفتراکی ماده است. به این شکل که داخل سری مادگی پیچ شده و از قسمت آچارخور توسط یک آچار مناسب محکم میشود تا احتمال نشتی یا باز شدن ناگهانی از بین برود. در ادامه توضیح مختصری درباره اتصالات لیفتراکی ( ORFS ) آورده شده است.

کورکن لیفتراکی یا تخت ( ORFS) نوعی از اتصالات هیدرولیک هستند که بخاطر آب بندی بسیار خوب و همچنین مقاومت بالایی که به لرزش دارند در حال تبدیل شدن به رایج ترین نوع اتصال در دستگاه های OEM در سطح جهانی هستند. از کاربردهای آنها میتوان به استفاده در سیستم های خلاء و همچنین یک جایگزین برای اتصالات و خطوط گاز فشرده نام برد. نام کورکن تخت بخاطر تخت بودن صفحه اتصال نوع نر (رودنده) و ماده (تودنده) بر آن گذاشته شده. در قطعه رودنده بر روی این قسمت تخت یک حلقه O-ring داخل یک شیار وجود دارد که هنگام اتصال فشرده می‌شود و همین تا حد زیادی باعث ایجاد خاصیت مقاومت به لرزش و فشار بیش از اندازه می‌شود.

از ویژگی های بارز کورکن لیفتراکی آچارخور میتوان به مقاومت بالا در برابر انواع فشار های مکانیکی و محیطی و همچنین فشاری کاری داخل سیستم که ناشی از فشار جریان سیال است اشاره کرد.شرکت اتصال سازان نوین همت تراش به همراه استادید و افراد مجرب این قطعات را در شمالغرب ایران تولید می نمایند.جهت سفارش محصول با شماره های درج شده در قسمت سفارش تماس حاصل فرمایید.

مشاهده جداول قطعات:

جدول انواع واسطه شیلنگ خور

جدول انواع سری ها

جدول انواع مغزی ها

جدول انواع مهره ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دوازده =

جهت درخواست مشاوره و سفارش محصول با شماره زیر در تماس باشید

ارسال پیام از طریق واتساپ

تماس مستقیم